aangesloten clubs

 
De Blaffers Wijtschate
 
Adres club: Houthemstraat 59 , Wijtschate
 

Secretaris / penningmeester : Braeckeveldt Ann
Tel. 057/48 74 73  of 0476/239 874
 collie2@telenet.be
 
Voorzitter : Vermeulen Bjorn
 
Trainingsdagen en uren :
Gehoorzaamheid: vrijdag vanaf 19.00 u
                           zondag vanaf 10.00 u
Agility : Iedere eerste volledig weekend van de maand de vrijdag en de zondag.
 
 
Mijn Hond Mijn Vriend Zwevezele
 
Adres club: Rickvoetweg 4 , Zwevezele
 
Secretaris / penningmeester: Snauwaert Monique
 
Voorzitter: Vanderschaeghe Eric
Tel. 051/61 21 65  of 0479/293 628
Trainingsdagen en uren:
Gehoorzaamheid :  dinsdag vanaf 19.30 u wedstrijdspelers
                            woensdag vanaf 19.30 u
                            zondag vanaf 09.00 u wedstrijdspelers
                                                11.00 u tot 12.00 u 
 
Agility : zondag van 10.00 tot 11.00 u
             vrijdag van 19.30 u ( vanaf maart tot oktober)
 
Doggy dance: zondag van 10.00 u tot 11.00 u
 
 
 
D'Ardoy Dog's Ardooie
 
Adres club: Sportcomplex "De Ark" , Stationsstraat 152 B , 8850 Ardooie
 
Secretaris: Vandaele Dorine
Tel. 0496/ 54 44 60
dardoydogs@gmail.com
 
Voorzitter: Verlinde Danny
Tel. 0494/05 36 30, of bij afwezigheid 0496/54 44 60 of 051/74 71 46
 
Trainingsdagen en uren:
Agility : dinsdagavond
Gehoorzaamheid: Donderdagavond en zondagvoormiddag
 
 
 
De Ware Vrienden Aartrijke
 
Adres club: Aartrijkestraat 65 , 8211 Aartrijke
 
Secretaris: Vanhoutte martine
Voorzitter: Cornelus Robert
 
Contactpersonen : 
                            Degryse Dries
                            Tel. 0473/742 847
                            dries-degryse@hotmail.com
Trainingsdagen en uren:
Dinsdag en vrijdagavond : vanaf 19.15 u
Zondag voormiddag : vanaf 09.15 u
 
 
 
Hond en Vriend Aartrijke
 
Adres club: Aartrijkestraat 65 , 8211 Aartrijke
 
Secretaris: Veirman Eve
Tel. 0477/930 410
 
Voorzitter: Delanghe Tim
Tel. 0476/996 022
tim.eve@hotmail.com
 
Trainingsdagen:
Maandag en donderdagavond
 
 
Hondenschool Teamspirit Rijmenam - Bonheiden
 
Adres club: Manege Vijverstein, Boeimeerstraat , 2820 Bonheiden

                   Tel. 0475/329 251
 
Secretariaat/Voorzitter: Hendrickx Guido
hendrickxguido@skynet.be
 
Trainingsdagen en uren:
Donderdag : 19.30 tot 20.30 u : puppy's , beginners ,aspiranten
                   20.30 tot 21.30 u : gevorderden
zondag: 09.30 tot 10.30 u: gevorderden
            10.30 tot 11.30 u : puppy's , aspiranten , welpen (jongerklasse)
 
 
 
De Hondenvriend Wakken
 
Adres club: Kapellestraat , Wakken
 
Secretariaat : Myriam
 
Voorzitter: Van Hastel Luc
 
Trainingsdagen en uren:
Gehoorzaamheid : woensdag 18.00 tot 19.00 u : puppy's , jonge honden
 
                                           19.00 tot 20.00 u : beginners , gevorderden
 
                             zondag:  09.30 tot 10.30 u : jonge honden , gevorderden
 
                                           10.30 tot 11.30 u : puppy's en beginner
 
Fidelia Oostduinkerke
 
Adres club : Guldenzandstraat 25 , Oostduinkerke
 
Voorzitter : Thybaut Gilbert
 
Trainingsdagen en uren :
Gehoorzaamheid : woensdag van 19.00 tot 20.00 u
                             zondag van 10.00 tot 11.00 u
 
 
Westvlaamse hondenschool Ryckevelde
 
Adres club : Oude Dosweg 2 , Sijsele
Secretaris :
 
Voorzitter :
 
Trainingsdagen : donderdag van 19.30 tot 22.00 u
                         zondag van 09.30 tot 13.00 u 
 
 
Diksmuise Hondenschool Esen
 
Adres club: Vladslostraat 6 ; 8600 Esen
 
Secretaris / Voorzitter : Blanckaert Johan
 
Trainingsdagen en uren : donderdag 19.30 tot 20.20
                                                     20.35 tot 21u25
                                     zondag 09.00 tot 09.50 u
                                                10.05 tot 10u55
 

 

Meetjeslandse hondenschool (MHS)

Adres club: Abdijstraat 39A, 9968 Oosteeklo,

Voorzitter : Perneel Marleen

                 0474 39 06 51

info.meetjeslandsehondenschool@gmail.com

Website: https://www.meetjeslandsehondenschool.com

 

Lesuren : Woensdagavond

              19.00 - 19.30 u    Pups

              19.30 - 20.30 u    A klasse

                                        B klasse

               20.30 - 21.30 u   C  klasse

                                        Beginners

                                        Gevorderden

                                        Ereklasse

                 Zondag

                 9.30 - 10.00 u     Pups

                 10.00 - 11.00      A klasse

                                          B klasse

                 11.00 - 12.00 u    C klasse

                                           Beginners

                                           Gevorderden

                                           Ereklasse